Vodič VZV

Job Impulse s.r.o.

Miesto výkonu práce

Nitrianský kraj

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 890 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výber položiek podľa objednávky zákazníka a ich uloženie do pracovnej/montážnej oblasti - Vykladanie nákladných vozidiel s pomocou vysokozdvižného vozíka (VZV) - Práca v sklade na VZV (viaceré typy) - Čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, dopravných objednávok alebo dokumentov, ktoré určujú, čo má byť prevezené, vyzdvihnuté alebo distribuované a/alebo dopravené - Riadenie sa všetkými štandardmi procesov prevádzky a štandardmi pracovných inštrukcií pre každú úlohu zabezpečenia čistoty, bezpečnosti a dostupnosti skladu - Zodpovednosť za kompletizáciu TPM VZV v predpísanom čase V rámci dohodnutého druhu práce bude zamestnanec pre zamestnávateľa vykonávať ďalšie práce podľa popisu práce, pokynov zamestnávateľa a/alebo svojich nadriadených, ako aj všetky úlohy a činnosti, súvisiace s uvedeným druhom práce a predmetom činnosti zamestnávateľa.

Zamestnanecké výhody a benefity

Práca na 2 zmeny Voľné víkendy Stravné lístky v hodnote 3,83€ za každý odpracovaný deň Doprava zabezpečená zadarmo z okolia Nitrianskeho kraja Pri vlastnej doprave príspevok 20€ mesačne na pohonné látky

Informácie o výberovom konaní

Ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Praktické myslenie Technický talent VZV oprávnenie

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Adresa spoločnosti

Job Impulse s.r.o.
Tomášikova
82101 Bratislava

Share on Facebook fb

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

Job Impulse s.r.o.

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Podobné ponuky

vodič VZV

Europe Personal Service,sro

miesto Česká republika
Detail ponuky Zverejnené: 12.11.2019
Reklamný priestor