Vodič VZV

Job Impulse s.r.o.

Miesto výkonu práce

Nitrianský kraj

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 890 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výber položiek podľa objednávky zákazníka a ich uloženie do pracovnej/montážnej oblasti - Vykladanie nákladných vozidiel s pomocou vysokozdvižného vozíka (VZV) - Práca v sklade na VZV (viaceré typy) - Čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, dopravných objednávok alebo dokumentov, ktoré určujú, čo má byť prevezené, vyzdvihnuté alebo distribuované a/alebo dopravené - Riadenie sa všetkými štandardmi procesov prevádzky a štandardmi pracovných inštrukcií pre každú úlohu zabezpečenia čistoty, bezpečnosti a dostupnosti skladu - Zodpovednosť za kompletizáciu TPM VZV v predpísanom čase V rámci dohodnutého druhu práce bude zamestnanec pre zamestnávateľa vykonávať ďalšie práce podľa popisu práce, pokynov zamestnávateľa a/alebo svojich nadriadených, ako aj všetky úlohy a činnosti, súvisiace s uvedeným druhom práce a predmetom činnosti zamestnávateľa.

Práca na 2 zmeny Voľné víkendy Stravné lístky v hodnote 3,83€ za každý odpracovaný deň Doprava zabezpečená zadarmo z okolia Nitrianskeho kraja Pri vlastnej doprave príspevok 20€ mesačne na pohonné látky

Informácie o výberovom konaní

Ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Praktické myslenie Technický talent VZV oprávnenie

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Tomášikova
82101 Bratislava

*všetky údaje sú povinné