Vodič VZV/Cxt manipulant

Europersonal&Fabrika s.r.o.

Miesto výkonu práce

Nitrianský kraj,  Nitra

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vocic VZV, cxt -zmenová práca v logistike, hlavnou náplňou práce je skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky Manipulant-príprava dielov na jednu súpravu spôsobom priameho nakladania, vykonávanie vizuálnej kontroly dielov, komisionovanie materiálu do komisných vozíkov

práca na dve zmeny 13 plat ubytovanie a doprava zabezpečené

Informácie o výberovom konaní

ASAP

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

manuálna zručnosť a ochota pracovať na dve zmeny VZV 800€+ 1.mesiac premia 5%, 2.mesiac 10% 3.mesiac 15% Manipulant 700€+ 1.mesiac premia 5%, 2.mesiac 10% 3.mesiac 15% + 13 plat

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Mlynské Nivy 70
82105 Bratislava

*všetky údaje sú povinné