DALITRANS, s.r.o.

Vodič kamiónu / 2.300 €

Miesto výkonu práce

Slovenská republika

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIJMEME vodičov na kamióny so silocisternovými návesmi

KTO SME:
Dalitrans s.r.o. Veľké Bierovce – Jedna z najväčších dopravných spoločností na Slovensku s flotilou 250 kamiónových súprav. Sme stabilná a stále rastúca spoločnosť, ktorá je na trhu už 26 rokov.

Čo Vás čaká?

• Jazdiť na kamióne od pondelka do piatku, po dohode s dispečerom je možná aj práca cez víkendy na dvojtýždenných kolečkách
• Jazdiť prevažne do Rakúska a Česka, prípadne do Nemecka alebo Maďarska
• Výjazd kamiónov je zo sídla firmy v Trenčíne alebo z miesta bydliska vodiča
• Práce v opakujúcich sa turnusoch 5 dní práca+2dni voľno, alebo po dohode s dispečerom 6 dní práca , 24 hodín pauza v zahraničí a v ďalšom týždni 5 dní práca a cez víkend 2 dni voľna
• počas 2 dní voľna parkujete v mieste bydliska
• Jazdíte so silocisternovými návesmi
• Prepravujete sypké tovary /piesok,cement, soľ, granulované materiály a p./

Čo požadujeme?

• Vodičské oprávnenie skupín C+E
• Splnenie mesačného limitu nájazdu 12 000 km pri plnej dochádzke vodiča
• Splnenie stanovenej normy spotreby motorových palív
• Dodržanie naplánovaných trás prepráv
• Dodržovanie sociálnej legislatívy
• Dodržovanie Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(ES) č.561/2006
• Pravidelná údržba vozidla a upratovanie kabíny vodiča
• Prax v jazde s návesovými súpravami minimálne 2 roky
• Platná tachografová karta
• Platná zdravotná spôsobilosť vodiča skupiny C+E
• Platná psychická spôsobilosť skupiny C+E
• Platná Kvalifikačná karta vodiča
• Poistenie zodpovednosti za škody spôsobené pri výkone zamestnania
• Slušné vystupovanie a bezúhonnosť je u nás samozrejmosťou

Čo ponúkame?

• Príplatky za nadčasy
• Odmeny za dodržanie spotreby pohonných hmôt až do 100 € mesačne
• Odmena 300 € za doporučenie a získanie nového vodiča na TPP
• Náborový príspevok 300 € po zotrvaní v TPP po skúšobnej dobe
• Príplatky za splnenie mesačnej normy nájazdu
• Cestovné náhrady(diéty)
• Preplácanie nákladov na vstupné lekárske prehliadky
• Preplácanie nákladov na obnovu zdravotnej spôsobilosti vodiča
• Preplácanie nákladov na obnovu psychickej spôsobilosti vodiča
• Sprostredkovanie poistenia zodpovednosti
• Preplácanie rekreačných poukazov za rekreáciu na Slovensku do výšky 250 € ročne
• Vlastný servis nákladných vozidiel 24/7
• Perfektné technické zázemie firmy (vlastná autoumyváreň a sieť čerpacích staníc Dalioil pre pohodlné tankovanie)

A ešte niečo naviac:

Včasné a pred termínom vyplácané mzdy

Práca vhodná i pro vodičov z Moravy

zábery firmy

Informácie o výberovom konaní

možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Orientácia v cestnej premávke, samostatnosť, časová flexibilita.

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Medzinárodná a vnútroštátna kamiónová doprava plachtami, skriňami, sklápačmi, cisternami, posuvkami , ťažká a nadrozmerná preprava, preprava PHM, servis LKW, parkovanie LKW, autoumyváreň, pneuservis, predaj AD BLUE, vlastná sieť čerpacích staníc PHM Dalioil.

Veľké Bierovce
91311 Trenčianske Stankovce

*všetky údaje sú povinné