TRUHLÁŘ/ STOLÁR do Německa - 500 Euro prémie! (m/ž/n)

Dremo Personaldiensleistung GmbH

Miesto výkonu práce

Nemecko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 3200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láká Tě práce v Německu u SPOLEHLIVÉHO německého zaměstnavatele? Chceš mít jistotu DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCE a solidního výdělku? Máš víceleté zkušenosti jako truhlář a DOMLUVÍŠ SE (nejen) v tomto oboru NĚMECKY? INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP je pro Tebe důležitý stejně jako zajímavá a PESTRÁ náplň práce? Naše firma DREMO Personaldienstleistung GmbH obsazuje na hlavní pracovní poměr šikovné truhláře (m/ž) na stavební projekty do Německa. Co Tě v práci čeká: - výroba a montáž nábytku - výroba a montáž dveří, oken, schodů - výstavba interiérů (např. pulty, obchody) - obsluha strojů a nářadí (např. frézování, řezání, broušení) - řezání a opracovávání ploch - přestavba a restaurace nábytku

Zamestnanecké výhody a benefity

Co Ti nabízíme: - práci na dobu neurčitou - tarifní plat - diety - nezdaněné příspěvky na stravování, ubytování a dopravu - možnost výplaty týdenních záloh - sociální a zdravotní pojištění - příplatky za přesčasy, svátky a noční práce - příspěvky na dovolenou, na Vánoce (po zkušební době) - 24 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru) - zajištění ubytování v místě výkonu práce - v případě potřeby pracovní oděv, obuv a základní pracovní nářadí Garantujeme: - práci po celý rok - výbornou organizaci práce a individuální přístup díky zkušeným disponetům - 500 Euro nástupní prémii Ochrana osobních údajů je pro nás velice důležitá. Přečti si prosím pozorně naše zásady o ochraně osobních údajů (www.dremo.com/policy).

Informácie o výberovom konaní

ihned/dle dohody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Co od Tebe očekáváme: - znalost německého jazyka (schopnost dorozumět se v oboru i v běžných situacích) - výuční list a/nebo víceleté pracovní zkušenosti v oboru - zkušenosti se speciálním nářadím a stroji (znalost obsluhy CNC výhodou) - slušné vystupování, samostatnost, svědomitost - dobrou fyzickou kondici - výkonnost, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu - flexibilitu (připravenost měnit místo práce, pracovat ve směnách) - řidičský průkaz a vlastní automobil výhodou

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B2

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Poskytování personálních služeb v Německu.

Adresa spoločnosti

Overbeckstr. 21
1139

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.