Excellent

Stolár na rok 2024

Excellent

Miesto výkonu práce

Švajčiarsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 6000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho renomovaného zákazníka, hľadáme stolára na montáž, interiérový dizajn okná, dvere, zárubne, montáž nábytku, kuchynskej linky, príprava materiálov v dielni.

Zamestnanecké výhody a benefity

-Plat: 33 – 39 CHF / hod. brutto + diéty. -Ubytovanie: zabezpečené v blízkosti pracovného miesta, upresnené pred vycestovaním. -Mesačný nájom v závislosti od lokality a kvality ubytovania od 550 – 900 CHF. -U nás neplatíte žiadne popladky za sprostredkovanie.

Informácie o výberovom konaní

ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Obsadzujeme voľne pracovné pozície po celom Švajčiarsku na Švajčiarsku pracovnú zmluvu Pre nášho renomovaného zákazníka, hľadáme stolára na montáž, interiérový dizajn okná, dvere, zárubne, montáž nábytku, kuchynskej linky, príprava materiálov v dielni. Platové podmienky od 33 CHF/hod + diéty. ⚙️Prax v obore minimálne 2 roky. Úroveň jazyka: NJ úroveň A2 schopnosť sa dohovoriť. ✏️Samostatná práca, rýchly aj precízny spôsob práce, tímový hráč, flexibilný, spoľahlivý. Perspektíva trvalého zamestnania... Nástup ihneď dlhodobé projekty kanton Zürich, Luzern, St. Gallen... Viac info telefonicky +421911831212, +41791263158

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme nezávislá spoločnosť poskytujúca personálne služby špecializujúca sa na oblasť personálneho umiestňovania. Úspešne spájame zamestnancov a zamestnávateľov. Úspech našich zákazníkov a zamestnancov je našou najvyššou prioritou.Naše hodnoty sú naše silné stránky. Čestnosť a transparentnosť definujú naše pôdorysy a ľudia sú vždy stredobodom nášho konania. Naším cieľom je dosahovať čo najvyšší výkon a byť ešte lepší v tom, čo robíme.

Adresa spoločnosti

Excellent
Güterstrasse 3
8952 Abrahám

Share on Facebook fb

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

Excellent

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Podobné ponuky

Wir suchen ab sofort folgendes Personal für in die ganze Schweiz 2024

Excellent

miesto Švajčiarsko
Detail ponuky Zverejnené: 26.10.2023

Pokrývači, tesári, stolári, podlahári od 6000€

Excellent

miesto Švajčiarsko
Detail ponuky Zverejnené: 26.10.2023
Reklamný priestor