Sofer nakladneho auta / kumulovana funkcia nosenia nabytku

Hogo Gmbh

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naseho klinta v Neufeldene hladame kandidata na pozicu sofer nakladneho auta / pozor s vypomocou nosenia nabytkuOd kandidata ocakavame prax vo vedeni motoroveho vozidla / chut pomoct, tam, kde treba a ku tomu malickost, dohovorenie sa po nemeckyVlastne motorove vozidlo je dolezite pre vas, aby ste sa mohli dostat z pracoviska na ubytovanie.

rakuska pracovna zmluvamesiac skusobna dobazalohy na vas ucetubytovanie od nasrakuske socialne a zdravotne poisteniepraca bez poplatkov - zamestnavame

Informácie o výberovom konaní

okamzite alebo podla dohody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

nemecky jazykvlastne motorove vozidlochut pracovatzodpovedny pristup ku praci

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Sme cisto rakuska spolcnost so sidlom vo WELSZamestnavame 13. rokHladame zaujemcov na pozicie vyroba, sklady, tak ako elektrikarov, murarov, zvaracov....Kazdy den mame nove pracovne ponukyHladame kandidatov, ktori sa dohovoria nemecky, maju auto a pozitivny pristup ku praci.

Adresa spoločnosti

Hogo Gmbh
Wallererstr. 49
4600 Abrahám

*všetky údaje sú povinné

Hogo Gmbh