Hogo Gmbh

Sadrokartonista, Spachtler,

Hogo Gmbh

Miesto výkonu práce

Zahraničie,  Rakúsko

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce: Montáž sadrokartónov a konštrukcií pre sadrokartóny. Úprava povrchov so sadrokartónom alebo lisovaných dosiek. Kontakt: Martina Zavacka , Tel.: +43 664 889 44 162 , m.zavacka@hogo.cc Ponúkame: • Rakúska pracovná zmluva na dobu neurčitú (jednomesačná skúšobná doba) • Ubytovanie je ZDARMA • Plat od 10,64€ - 15,65€ /h + ( 13. a 14. Plat ) • Diety 22€ - 26,40€ / d • Schopnosť pracovať nadčasy (50% príplatok) • dlhodobá práca • Pracovné odevy • možnosť zálohy • Dôchodkové dávky Požadujeme: - Nemcina – potrebné aspon základy - vlasté auto potrebné "UPLATNI SA TERAZ" Posli nam svoj zivotopis v nemeckom jazyku na: m.zavacka@hogo.cc alebo d.lackova@hogo.cc Požadujeme: - nemcina – potrebné aspon základy - vlasté auto potrebné - prax v odbore

13. 14. Plat Ubytovanie zadarmo

Informácie o výberovom konaní

ihned

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Prax v odbore !!!

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A2

Sme personálna agentúra, ktorá sa zaoberá predovšetkým sprostredkovaním práce. Firma - zákazník personálnej agentúry si objedná u nás (personálnej agentúry) vhodného pracovníka na konkrétnu pozíciu a my (personálna agentúra) mu tohto pracovníka nájdeme. Poskytujeme prácu kazdého druhu. T.j.: stolár, tesár, pomocný pracovníci na stavbách, produciu, prácu v sklade…

Adresa spoločnosti

Hogo Gmbh
Wallererstr. 49
4600 Abrahám

Kontakt

+4366488944162

*všetky údaje sú povinné

Hogo Gmbh