Rakúsko - Maliar

In Box Agency, s.r.o.

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 13 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného rakúskeho klienta aktuálne hľadáme skúsených maliarov pre prácu na stavbách a rekonštrukciách v okolí Viedne, Salzburgu, Kärnten a oblasť Vorarlberg s okamžitým nástupom (každý pondelok). Náplňou práce sú typické povinnosti maliara: - obhliadka a príprava povrchov na maľovanie (vysprávky, prebrúsenie, vyčistenie) - príprava materiálov na maľovanie - Nanášanie samotného penetračného materiálu a farby vo viacerých vrstvách (štetce, valčeky, striekanie . podľa potreby) - vizuálna kontrola kvality vykonanej práce a prípadné opravy Práca je na rakúsku zmluvu, pričom sa pracuje na dobú neurčitú hlavne počas pracovných dní - Pondelok - Piatok, cca 8 - 10 hodín, a v prípade potreby nadčasy. V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite Váš životopis, kópiu výučného listu a prípadne fotografie z vašej práce emailom na adresu cv@inboxagency.sk.

Zamestnanecké výhody a benefity

- stabilná práca na rakúsku zmluvu - dobré mzdové podmienky

Informácie o výberovom konaní

ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- vyučený maliar s dobrou praxou - nemecký jazyk na úrovni B1 - VP a vlastné auto aspoň u jedného z partie - flexibility, adaptabilita a ochota dlhodobo pracovať v Rakúsku - precíznosť a zmysel pre detail a kvalitu

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B2

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

In Box Agency, s.r.o.
Palackého 8
4001 Košice

Share on Facebook fb

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

In Box Agency, s.r.o.

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Podobné ponuky

Lakovači / autolakovači / priemyselní lakovači / Pieskoví lakovači / Maliari - 2150€-2400€ netto / mesiac

Humanus Personalservice GmbH

miesto Nemecko
Detail ponuky Zverejnené: 09.08.2019

Maliar-natierač - v Nemecku

Power Personalservice GmbH

miesto Nemecko
Detail ponuky Zverejnené: 26.08.2019

***Maliar , Natierač*** Práca na rakúsku zmluvu***Nástup Ihneď***

Euro Labora Slovensko

miesto Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 04.10.2019

MALÍŘ/ MALIAR na HPP - NĚMECKO (m/ž/n) - nástup od 4/2020!

Dremo Personaldiensleistung GmbH

miesto Nemecko
Detail ponuky Zverejnené: 22.10.2019
Reklamný priestor