Pracovnik / Pracovnicka do vyroby

Hogo Gmbh

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1900 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktualne hladamezaujemkyne a zaujemcov do vyrobylyzi / Mittersil / 505 km od Bratislavy / rozne prac. zaradenia - od brusenia lyzi, povrchovu upravu, balenie / kazdy/a kandidatka sa musi vediet dohovorit nemeckyVyroba nielen zubnych kefiek - ADNET / opat viac oddeleni /Pozor - praca na tri smenyKu zakladnej hodinovej mzde dostanete smenove priplatky, tak ako preplatenie nadcasovUbytovanie poskytujeme a hradime

rakuska pracovna zmluvamesiac skusobna doba14.platovrakuske poisteniepraca bez poplatkov

Informácie o výberovom konaní

okamzite alebo podla dohody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

chut pracovat na tri smenychut pracovat v Rakusku

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Sme cisto rakuska spolcnost so sidlom vo WELSZamestnavame 13. rokHladame zaujemcov na pozicie vyroba, sklady, tak ako elektrikarov, murarov, zvaracov....Kazdy den mame nove pracovne ponukyHladame kandidatov, ktori sa dohovoria nemecky, maju auto a pozitivny pristup ku praci.

Adresa spoločnosti

Hogo Gmbh
Wallererstr. 49
4600 Abrahám

*všetky údaje sú povinné

Hogo Gmbh