Pracovná pozícia pre zámočníkov v Nemecku, 13€ brutto/h + 50€ Auslöse netto/deň

Personálna agentúra

Miesto výkonu práce

Nemecko

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 3200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre zámočníkov na dlhodobú prácu do Nemecka s nástupom každý pondelok! Náplň práce: Klasická práca s oceľou a prístrojmi Samostatné sústruženie a kontrola vyrobených dielov Montáž a demontáž Výroba brán, zábradlí, prístreškov, plotov ...

Nástupný plat : 13€ brutto/hodina + 50€ Auslöse/ deň Ubytovanie zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom zamestnávateľom Možnosť pracovať nadčasy (25%) Pracovnú zmluvu s nemeckým zamestnávateľom na TPP Stabilnú a dlhodobú prácu Platbu daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce Možnosť pracovať na turnusy

Informácie o výberovom konaní

každý pondelok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Požiadavky: Ukončené odborné vzdelanie Prax v odbore požadovaná Nemecký jazyk na úrovni A2/B1 Auto a vodičský preukaz typu B

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B2

Ponúkame pracovné príležitosti pre šikovných remeselníkov, ktorí majú záujem vycestovať za prácou a finančne si prilepšiť oveľa lepšie, než zamestnaním na Slovensku. Prácu si s našou pomocou zaručene nájdu zruční elektrikári, vodári, plynári, zámočníci, zvárači, ale i mnohí ďalší remeselníci.

Ul. K. Thalyho 52/13
94501 Komárno

*všetky údaje sú povinné