Pracovná ponuka pre opatrovateľky

Second Life Care k.s

Miesto výkonu práce

Zahraničie

Druh pracovného pomeru

Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2511 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agentúra Second Life Care hľadá opatrovateľku na ZÁSKOK s dobrou nemčinou (nestačia základy), potrebný je opatrovateľský kurz, najlepšie mať živnosť aktiv, k pani, Pflegestufe: 5, zomrel jej manžel, býva sama, chodí rolátorom, inkontinencia - nosí plienky. Treba dohliadnuť aby sa pani najedla. Miesto: 8044 Graz, turnus: 2 týždňe - záskok, Nástup: 20.07.2020, Plat: 81 Euro/deň, príspevok cesta 100 Euro, v prípade záujmu nás kontaktujte len TELEFONICKY: 0945 462 052 od pon - piatku v čase od 08.00-16.00 hod.

Informácie o výberovom konaní

20.07.2020

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Sprostredkovanie práce do zahraničia pre opatrovateľky, zdravotné sestry, pomocnice do domácnosti.Poskytovanie služieb

Priemyselná 5
91701 Trnava

*všetky údaje sú povinné