Pracovná ponuka pre opatrovateľky

Second Life Care k.s

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Druh pracovného pomeru

Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2250 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agentúra Second Life Care hľadá opatrovateľku k pani, Braunau am Inn, pani býva v rodinnom dome, majú psa, pani má rany na nohách, každý deň jej rany chodia zdravotné sestry previazať. Sprchuje sa na stoličke, do rán sa jej nesmie dostať voda. Pani je plienkovaná. Ak by v noci vstala, treba na to reagovať. Turnus: momentálne mesiac, za normálnych okolností turnus: 2 týždne, Nástup: 31.5.,Plat:75€/deň+130 € príspevok cesta, v prípade záujmu nás kontaktujte len telefonicky: 0945 462 052

Informácie o výberovom konaní

31.máj

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Nemecký jazyk

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Sprostredkovanie práce do zahraničia pre opatrovateľky, zdravotné sestry, pomocnice do domácnosti.Poskytovanie služieb

Priemyselná 5
91701 Trnava

*všetky údaje sú povinné