Práca v Španielsku - opatrovanie v meste Javea/Alikante

ALSES, s.r.o.

Miesto výkonu práce

Nemecko

Druh pracovného pomeru

Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrovanie 93 ročnej pani, 167 cm, 55 kg, ktorá má demenciu, je inkotinentná, pohybuje sa pomocou chodítka. Pani je potrebné pomôcť na toaletu, pri umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť, poliať kvety, pomôcť v záhrade. Pani býva v dome s manželom v Španielsku. O manžela nie je potrebné sa starať, len ho odľahčiť v domácnosti. Opatrovateľka má k dispozícii apartmán so samostatným vchodom a kúpelňou, má mať strednú znalosť nemeckého jazyka a vodičský preukaz. V dome majú 2 letné a 1 zimnú záhradu. Voľno po dohode s rodinnými príslušníkmi. Odmena: 1800 Eur netto/mesiac

Bez poplatkov Cestovné preplatené podľa spiatočnej letenky Prispôsobovanie dĺžky turnusu podľa potrieb opatrovateliek

Informácie o výberovom konaní

20.9.2020

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

stredná znalosť nemeckého jazyka skúsenosti s opatrovaním vodičský preukaz

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A2

Agentúra ALSES je personálnou agentúrou, ktorá vznikla v roku 1996 a už 24 poskytuje personálne služby v oblasti zdravotníctva pre opatrovateľky a zdravotné sestry. Pracujeme na základe Povolenia na sprostredkovanie práce v zahraničí, vydaného Ústredám úradu práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave

Centrálna 632/7
8901 Svidník

*všetky údaje sú povinné