Brasil, s.r.o.

Práca - Galanta Samsung

Miesto výkonu práce

Okres Galanta

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1150 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme záujemcov pracovať pre stabilnú a prosperujúcu firmu Samsung v Galante. Pozície sa týkajú elektrotechnického priemyslu (výroba elektroniky). Ide o prácu v čistom prostredí. Voľné pracovné pozície sú: 1. Montáž, vkladanie súboru súčiastok do nastaveného produktu. Operátor výroby pracujúci na zmeny, to znamená , 2 dni ranná (06:00-18:00), 2 dni nočná 18:00-06:00, 4 dni voľno, alebo je možnosť pracovať len v rannej prevádzke. 2. Vodič vysokozdvižného vozíka – jednozmenná prevádzka

Zamestnanci dostávajú 13 a 14 plat Stravné lístky v hodnote 5,10€ na deň Zamestnanci dostávajú 50€ mesačne za pracovný odev Zamestnávateľ hradí cestovné náklady pre záujemcov z Hurbanova, Šale a okolia

Informácie o výberovom konaní

Nástup je možný od 18.01.2023

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

1. Operátor výroby: stredoškolské vzdelanie, PC – základy 2. vodič vysokozdvižného vozíka: platný preukaz obsluhy na vysokozdvižný vozík

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Sprostredkovanie práce v Rakúsku

Pstruhárska 25
97251 Handlová

*všetky údaje sú povinné