Second Life Care k.s

Práca do Nemecka - obsluha stroja - ešte 1 voľné miesto

Second Life Care k.s

Miesto výkonu práce

Zahraničie

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 11 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PLZ 893 65 PRÁCA V NEMECKU-Nástup čo najskôr-kontaktujte nás len TELEFONICKY: 0908 173 857 - VOLNE ESTE 1 MIESTO Hodinová mzda: 10,45 Eur do 11,- Eur podľa nemčiny Úlohy: Obsluha stroja – upínanie gumových dielov do stroja Kontrola kvality Činnosť v oblasti balenia hotových dielov Vykladanie paletových boxov Uskladnenie do skladu Údržba a čistenie stroja Pracovná doba: Od pondelka do piatka od 07.00 hod. do 16:30 V piatok od 07.00 – 12.00 hod Ubytovanie je zabezpečené. Je to byt s izbami. V každej izbe sú po 2 osoby. Je tam Kuchyňa a Obývačka, kúpeľňa Cestovné: hradené zamestnávateľom tam i späť Dĺžka turnusu : 6 mesiacov – nato aby boli vyplatení minimálne 2 Mesiace. Práca je od ubytovania : cca 3,4 km vzdialená Firma zabezpečí odvoz práce i do práce. Nástup : ČO NAJSKOR Minimálne treba základy nemčiny alebo anglický jazyk. Vyučení nemusia byť, budú zaškolení. Potrebujeme: Fotku, Profesijný životopis, kópiu výučného listu, kopia občianskeho Je to práca na nemeckú pracovnú zmluvu.

Zamestnanecké výhody a benefity

Informácie o výberovom konaní

čo najskôr

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Sprostredkovanie práce do zahraničia pre opatrovateľky, zdravotné sestry, pomocnice do domácnosti.Poskytovanie služieb

Adresa spoločnosti

Second Life Care k.s
Priemyselná 5
91701 Trnava

Share on Facebook fb

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

Second Life Care k.s

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Podobné ponuky

++Nova ponuka++ Stavebný pracovník

Hogo Gmbh

miesto Zahraničie,  Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 31.05.2021
Reklamný priestor