Pomocný pracovník - Traun

pi-jobs GmbH

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na dobu určitú - cca 6 mesiacov - rezanie, orezávanie ALU profilov - kontrola kvality - monotónna práca

- rakúska pracovná zmluva - alikvótna časť 13. a 14. platu - ubytovanie za poplatok zabezpečené - plat : 2000,00 eur brutto/mesiac - diéty: 26,40/deň - príplatok na ubytovanie: 15,00/deň - pri včasnom splnení zákazky extra prémia od firmy

Informácie o výberovom konaní

dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

- prax v kovo- alebo hliníkspracujúcom priemysle - ochota vykonávať monotónnu prácu - NJ - k porozumeniu - VP sk. B + auto

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A2

personálna agentúra, sprostredkovanie práce v Rakúsku

Roßmarkt 15
4710 Abrahám

*všetky údaje sú povinné