Unique Personalservice GmbH

Pomocník vo výrobe (m/ž/d) GERA !!!

Miesto výkonu práce

Zahraničie

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 13 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v kovovýrobe v meste GERA s ubytovaním od januára 2023!!! - vkladanie dielov do zariadenia, práca pre ženy i pre mužov - práca v stoji, 8h- zmeny, veľmi dobrý kolektív - 3 zmeny - ranná , nočná, poobedná Nemecká pracovná zmluva. Plat: od 13 Euro/h v hrubom + príplatky za nočné zmeny Ubytovanie medzi 150-250 Euro/osobu. Možné aj so slabšou nemčinou, v závode už pracuje pár Čechov. Nástup možný ihneď. V prípade záujmu mi prosím napíšte správu na messenger alebo volajte/píšte na 00491727298385 ( radi aj cez WhatsApp).

Nemecká pracovná zmluva. Pomoc v rodnom jazyku. Pomoc pri vybavení dokumentov.

Informácie o výberovom konaní

ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

SPOLAHLIVOST

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Unique je jedným z najväčších zamestnávateľov v Európe. Len v samotnom Nemecku poskytujeme prácu svojim 10.000 zamestnancom na 120 pracoviskách už viac ako 40 rokov.Takto môžeme našim kandidátom ponúknuť pútavé pracovné miesta po celom Nemecku v takmer všetkých oblastiach. Len s jedinou žiadosťou máte u nás oveľa viac možností, než u iných zamestnávateľov. Pretože my vieme, aká je práca pre ľudí dôležitá. To je aj dôvod, prečo našim uchádzačom ponúkame tie pracovné príležitosti, ktoré sú pre nich najvhodnejšie. Naši pracovníci majú zaujímavú prácu po celom Nemecku. A to vždy v dobrých spoločnostiach a v rôznych pracovných oblastiach.Vďaka našej medzinárodnej skúsenosti vieme, čo to znamená pracovať v inej krajine. Osobné poradenstvo a podpora v niekoľkých jazykoch - aj to sú naše silné stránky.

Landsberger Strasse 370a
80687 Mníchov

*všetky údaje sú povinné