Excellent

Pokrývači, tesári, stolári, podlahári

Excellent

Miesto výkonu práce

Švajčiarsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 6000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste tesár, stolár alebo pokrývač a hľadáte novú výzvu? Potom hľadáme práve vás na dlhodobú prácu vo Švajčiarsku! Sme jednou z popredných pracovných sprostredkovateľských agentúr vo Švajčiarsku so špecializáciou na stavebníctvo, vedľajšie stavebné odbory, remeslá, technológie a priemysel. • práce na strechách, buď drevostavby (montáž krovov a drevených prvkov) alebo šikmé či ploché strechy (plechové strechy, škridly, zváranie asfaltových pásov), • interiérové stavebné práce a montáže kuchýň, podláh, dverí a okien, • budete aktívnou podporou pre našich klientov na ich veľkých aj malých stavbách priamo na mieste.

Zamestnanecké výhody a benefity

• dlhodobú prácu vo švajčiarskych firmách (čiastočne tiež na veľkých stavbách aj na viac rokov), • zamestnanie za švajčiarsku mzdu (33 – 38 CHF hrubého za hodinu), • rýchle a korektné vyplácanie mzdy s možnosťou vždy dostať zálohu, • podporíme vás pri vybavení všetkých potrebných formalít ako je otvorenie švajčiarskeho bankového konta, organizácia pracovného povolenia a samozrejme tiež ubytovanie v blízkosti firmy, • profesionálnu starostlivosť a zodpovedanie prípadných otázok našimi poradcami/poradkyňami, • vo Švajčiarsku obvyklé nadpriemerné zamestnanecké podmienky ako pravidelný pracovný čas (40 – 50 hod. týždenne), pravidlá pre nadčasy a vyplácanie náhrad, pracovný odev a samozrejme tiež dovolenku s rovnakou mzdou.

Informácie o výberovom konaní

ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• základné vzdelanie v odboroch tesár, stolár alebo pokrývač, • znalosť nemčiny nutná (minimálne úroveň B1), • vodičský preukaz výhodou, • podklady k prihláške uchádzača v nemčine, • ochota pracovať vo Švajčiarsku.

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme nezávislá spoločnosť poskytujúca personálne služby špecializujúca sa na oblasť personálneho umiestňovania. Úspešne spájame zamestnancov a zamestnávateľov. Úspech našich zákazníkov a zamestnancov je našou najvyššou prioritou.Naše hodnoty sú naše silné stránky. Čestnosť a transparentnosť definujú naše pôdorysy a ľudia sú vždy stredobodom nášho konania. Naším cieľom je dosahovať čo najvyšší výkon a byť ešte lepší v tom, čo robíme.

Adresa spoločnosti

Excellent
Güterstrasse 3
8952

Share on Facebook fb

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

Excellent

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Podobné ponuky

Armovač / železiar

Peco s.r.o.

miesto Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 04.08.2022

Stavební pracovníci do Rakúska - 2.900€

Coratop

miesto Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 25.03.2022

Stavební pracovníci do Rakúska - 2.900€

Coratop

miesto Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 25.03.2022

Stolař / podlahař

Workado s. r. o.

miesto Česká republika
Detail ponuky Zverejnené: 17.05.2021
Reklamný priestor