PODLAHÁR/ PODLAHÁŘ do Německa - prémie 500 EURO! (m/ž/n)

Dremo Personaldiensleistung GmbH

Miesto výkonu práce

Nemecko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 3200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jsi šikovný podlahář, co se domluví německy a práce mimo domov pro něj není překážkou? Chceš jistotu práce na HPP po celý rok, zázemí spolehlivého německého zaměstnavatele, výplatu vždy včas na Tvém účtě a individuální přístup?

Zamestnanecké výhody a benefity

PRÉMIE VE VÝŠI 500 EURO PRO NOVÉ ZAMĚSTNANCE! Co dále nabízíme: - pracovní poměr na dobu neurčitou - jistotu práce po celý rok bez přestávek - sociální pojištění a tarifní platy - příspěvky za přesčasovou práci, práci o svátcích a noční práci - diety - příspěvky na ubytování, na dopravu - pracovní dobu 40 hodin týdně - příspěvek na dovolenou a na Vánoce - na přání peněžní zálohy týdně na Tvůj účet - bezpečnostní vybavení a ochranné oblečení v případě potřeby - vybavení základním pracovním nářadím v případě potřeby - kvalifikovanou přípravu pracovních nasazení, organizaci ubytování a individuální péči díky zkušeným disponentům

Informácie o výberovom konaní

ihned/dle dohody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- výuční list a/nebo víceleté pracovní zkušenosti v oboru - němčina na komunikativní úrovni, znalost odborné terminologie - uchazeč se musí samostatně dorozumět na pracovišti, pochopit zadaný úkol, provést jej dle - instrukcí, popsat problém - dobrá orientace v návodech - zkušenosti se speciálním nářadím a stroji - slušné vystupování a výborná pracovní disciplína - samostatnost - dobrá tělesná kondice - flexibilita - připravenost pracovat u různých firem v průběhu roku, ochota pracovat ve směnách - řidičský průkaz a vlastní automobil výhodou - pracovní zkušenosti z Německa vítány

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B2

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Poskytování personálních služeb v Německu.

Adresa spoločnosti

Overbeckstr. 21
1139

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.