Coratop

Lakovník/Lakovač do výroby - Rakúsko CORATOP Ilsanker KG

Coratop

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práškové lakovanie dielov podľa objednávky a ich povrchová úprava

Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu 13. a 14. plat 5.týždňov dovolenky diéty ubytovanie si hradí zamestnanec z príspevku na ubytovanie, ktorý je zahrnutý v mzde preplatené nadčasy

Informácie o výberovom konaní

ihned

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A2

Personálna agentúra

Adresa spoločnosti

Coratop
Partizánska 17
98401 Lučenec

*všetky údaje sú povinné

Coratop