Kuchár/ka do Álp, od 1800 € čistého

Sun Agency s.r.o

Miesto výkonu práce

Viedeň,  Nemecko,  Rakúsko,  Zahraničie

Trvalý pracovný pomer,  Vedľajší pracovný pomer,  Na dohodu,  Brigáda

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do hotelov a horských chát v rôznych oblastiach Rakúska hľadáme kuchára a pomocné kuchára.Uplatnenie u nás nájdu kuchári po vyučení, ale aj kuchári s dlhoročnou praxou.Vybrať si môžete zo 3-5 * hotelov, rodinných penziónov alebo horských chát.Pracovných pozícií máme viac a vždy sa budeme snažiť prispôsobiť tak, aby Vám všetko vyhovovalo. Ponúkame možnosť odpracovať jednu sezónu, alebo nadviazať dlhodobú spoluprácu. Práca je na 5 alebo 6 dní v týždni, podľa lokality.V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis, potom sa dohodneme na ďalšom postupe. Tešíme sa na spoluprácu!Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk :)

- práca na zmluvu priamo so zamestnávateľom- platové ohodnotenie podľa kvalifikácia- ubytovanie a strava zadarmo- 13., 14. plat

Informácie o výberovom konaní

dle domluvy

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

- nemčina alebo angličtina výhodou- prax alebo vyučenie v odbore

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň
Nemecký jazyk - B2

Pracovná agentúra Sun Agency pre teba vyberá najlepšie práce z hotelierstve predovšetkým z oblastí Rakúsko a Nemecko. Stačí si len vybrať. Pozri sa na naše stránky, kde pravidelne aktualizujeme voľné pozície. Všetky naše pracovné pozície sú na zmluvu priamo so zamestnávateľom. Budeme sa tešiť na našu spoluprácu :)

Prvního pluku
18200 Praha

*všetky údaje sú povinné