Holandsko - Viazač železa/železiar

In Box Agency, s.r.o.

Miesto výkonu práce

Holandsko

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandskú partnerskú firmu hľadáme viazačov železa na rôzne stavby v Holandsku s dobrými skúsenosťami. Je potrebné pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa. So zamestnávateľom komunikujete v nemeckom, anglickom alebo holandskom jazyku preto je potrebná taká znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť – aspoň u jedného zo skupiny 2 pracovníkov. V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na cv@inboxagency.sk CV v nemeckom alebo anglickom jazyku s fotografiou, prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci. Kontaktovať nás môžete aj na 0948 033 511

- Pracuje sa na holandskú pracovnú zmluvu - Ubytovanie hradené zamestnávateľom - Mzda platená načas - Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka Ponúkaný plat: Čistá týždenná mzda je 500 -525 € (za 40 hodín)podľa vašich skúseností a výkonu

Informácie o výberovom konaní

ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

- Vyučený murár, tesár, šalovač - Nemecký, anglický, holandský jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni (aspoň u jedného z 2) - Prax minimálne 3 roky - VP a vlastné auto aspoň u jedného z 3 - 4 pracovníkov - Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Jazykové požiadavky

Anglický jazyk - B1
Nemecký jazyk - B2

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Palackého 8
4001 Košice

*všetky údaje sú povinné