Do našeho tímu hľadáme nových pracovníkov.

Elsta GmbH

Miesto výkonu práce

Nemecko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste vyškolených odborník a hľadáte dobre platenú prácu kde ocenia Vaše schopnosti? Tak príďte k nám do Nemecka. Voľné pozície: - inštalatér - kurenár - klampiar - elektrikár - CNC programátor / obrábač kovu - zámočník - zvárač Čo Vás čaká: - bezpečná budúcnosť na základe nemeckej pracovnej zmluvy na dobu neurčitú - nadštandardné ohodnotenie podľa kvalifikácie a praxe - možné zálohy každý týždeň - ročne až 30 dní platenej dovolenky - príplatok k dovolenke - vianočný bonus - značkové oblečenie + pracovné ochranné pomôcky - cestovné náhrady - pomoc pri vyplnení papierov pre úrady - nástup možný ihneď - pomoc pri hľadaní ubytovania - kontaktná osoba hovoriaca Vašim jazykom - vždy férové a ústretové jednanie Čo očakávame my: - nemčina nemusí byť plynulá ale treba sa vefiet dohovoriť - spoľahlivosť, pracovitosť a manuálna zručnosť - auto a vodičák výhodou Ak máte záujem o prácu, pošlite mi prosím životopis na s.rovny@elsta-gmbh.de Tešíme se na Vás!

Zamestnanecké výhody a benefity

Informácie o výberovom konaní

možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Die Elsta GmbH ist eine von acht Tochtergesellschaften der M2 Personal-Gruppe. Als direkter Ansprechpartner sind wir Ihr zuverlässiger Partner in Sachen Arbeitnehmerüberlassung und freuen uns darauf, Sie ganzheitlich betreuen, beraten und begleiten zu dürfen.

Adresa spoločnosti

Elsta GmbH
Gartenstraße 1
92318

Share on Facebook fb

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

Elsta GmbH

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Podobné ponuky

Elektrikár

Coratop

miesto Zahraničie,  Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 19.10.2022

Inštalatéri voda, plyn, kúrenie do Rakúska CORATOP Ilsanker KG

Coratop

miesto Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 17.08.2021

Elektrikári - Vieden CORATOP Ilsanker KG

Coratop

miesto Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 17.08.2021

Stavební pracovníci do Rakúska

Coratop

miesto Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 19.10.2022
Reklamný priestor