Dánsko - Inštalatéri

In Box Agency, s.r.o.

Miesto výkonu práce

Dánsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 15 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Fredrikssund (44 km od Kodane) Termín nástupu: ihneď a priebežne počas roka 2020 Druh pomeru a dĺžka kontraktu: práca na TPP na dánsku pracovnú zmluvu - na dobu neurčitú – 1 rok a viac Pracovná náplň : Pre nášho klienta v Dánsku aktuálne hľadáme skúsených inštalatérov na novostavby a rekonštrukcie objektov a prerábky na bytové jednotky. Náplňou práce sú typické činnosti inštalatérov, kde sa inštaluje sanita ako sú toalety, vane a sprchovacie kúty. S tým spojená je aj kladenie a výmena potrubí. Systém potrubia je väčšinou tvorený z medených izolovaných rúrok, ktoré sa spájajú systémom "pushfit", prípadne zváraním, ale aj plasty či iné systémy. Od kandidátov sa vyžaduje samostatnosť a schopnosť pracovať na základe technickej dokumentácie a inštrukcií priameho nadriadeného. V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Vaše CV v anglickom jazyku emailom na adresu cv@inboxagency.sk . Spolu s CV nám prosím pošlite výučný list, prípadne aj referencie z predchádzajúcich zamestnaní, alebo fotografie z Vašej práce.

Zamestnanecké výhody a benefity

- dlhodobá príležitosť - práca na dánsku pracovnú zmluvu – priamo pre firmu - asistencia pri registrácii v Dánsku - ubytovanie zabezpečené pred príchodom do Dánska - Zadarmo Ponúkaný plat: nastup 15€ na hodinu v čistom (v prípade, že sa pracuje plán 9 hodín denne 6 dní v týždni – čistá mzda cca 3600€ mesačne)

Informácie o výberovom konaní

ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Vyučený inštalatér - Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou - Prax minimálne 5 rokov - Schopnosť pracovať v tíme ale aj samostatne, podľa výkresov a inštrukcií - Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Jazykové požiadavky

Anglický jazyk - B1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

In Box Agency, s.r.o.
Palackého 8
4001 Košice

Share on Facebook fb

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

In Box Agency, s.r.o.

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Podobné ponuky

Montérske práce v Nemecku od 2500€/brutto/mesiac

König GmbH & Co KG

miesto Nemecko
Detail ponuky Zverejnené: 17.07.2019

Inštalatérske pracovné pozície na území Južného Nemecka

Personálna agentúra

miesto Nemecko
Detail ponuky Zverejnené: 05.09.2019

Montér stabilných hasiacich zariadení (Sprinklery) - Nemecko od 2.500€/Brutto

König GmbH & Co KG

miesto Nemecko
Detail ponuky Zverejnené: 24.09.2019

Vodári-Kúrenári-Inštalatéri*** Práca v Rakúsku na rakúsku pracovnú zmlvuvu

Euro Labora Slovensko

miesto Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 04.10.2019
Reklamný priestor