Chyžná do hotela v Nemecku

Sun Agency s.r.o

Miesto výkonu práce

Zahraničie,  Nemecko,  Rakúsko

Trvalý pracovný pomer,  Vedľajší pracovný pomer,  Na dohodu,  Brigáda

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1900 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu na pozíciu chyžná do najrôznejších hotelov v nemeckých turistických oblastiach.Náplňou práce je upratovanie izieb, povliekania posteľou, pranie, žehlenie, príp. mangľovanie alebo upratovanie spoločných priestorov. Medzi Vaše silné stránky by mala patriť dôkladnosť, rýchlosť, ochota sa učiť :)V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis, kde nezabudnite uviesť prípadnú prax s upratovaním. Potom sa dohodneme na ďalšom postupe. Tešíme sa na spoluprácu!Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk :)

- ubytovanie a strava zaistené- zmluva priamo so zamestnávateľom- práca na jednu sezónu, alebo dlhodobo

Informácie o výberovom konaní

dle domluvy

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

- komunikatívna úroveň nemčiny alebo angličtiny veľkou výhodou- prax veľkou výhodou

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B2

Pracovná agentúra Sun Agency pre teba vyberá najlepšie práce z hotelierstve predovšetkým z oblastí Rakúsko a Nemecko. Stačí si len vybrať. Pozri sa na naše stránky, kde pravidelne aktualizujeme voľné pozície. Všetky naše pracovné pozície sú na zmluvu priamo so zamestnávateľom. Budeme sa tešiť na našu spoluprácu :)

Prvního pluku
18200 Praha

*všetky údaje sú povinné