MAXIN’S Quality Services,s.r.o.

1450€ - Zaujímavá nenáročná práca pre Teba na montáži v automobilovom priemysle

Miesto výkonu práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1450 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: -skrutkovanie, uťahovanie káblov, predmontáž sekvenčných pozícií -zapájanie káblov -kompletizácia palubných dosiek. -povinnosť dodržiavať stanovené pracovné postupy a interné smernice -zodpovednosť za vykonávanú prácu v zmysle stanovených kvalitatívnych cieľov (kontrola vlastnej práce) -práca na 3 zmeny (8 hod. pracovná doba)

Zamestnanecké výhody, benefity: -mzda 9 eur za každú odrobenú hodinu (od 1450 eur/mes) -možnosť ubytovania -možnosť nadčasov -možnosť profesijného rastu -pravidelné zálohy -schopnosť tímovej spolupráce -flexibilita a dochvíľnosť -plná podpora koordinátora

Informácie o výberovom konaní

možnosť nástupu ihneď, prípadne dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

-technické myslenie -manuálna zručnosť a predpoklady pre montážnu prácu na linke -flexibilita -ochota pracovať v tíme -dobrý zdravotný stav

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Bajkalská 22
82109 Bratislava

*všetky údaje sú povinné